Esam atvērti P-Pk 10-20 S-Sv 10-18 Tālrunis +371 68201122

Esam atvērti I–V 10-20, VI–VII 10-18
Atrašanās vieta un kontakti

Uzņēmuma kontakti

Rekvizīti

Hortes SIA
Tirdzniecības centrs Sāga
Biķeru iela 4A, Dreiliņi, Ropažu novads, LV-2130, Latvija

Reģistrācijas numurs: 40203269927

Banka: SEB Latvia
IBAN: LV78UNLA0055001909595

Tālrunis: +371 28602785
E-pasta adrese: info@hortes.lv
www.hortes.lv


Biznesa klientu nodaļa

Elīna Spillere
Hortes Rīga E-komercijas un pārdošanas projektu vadītāja
Tālrunis: +371 28602785
Elīna.Spillere@hortes.lv

Iepirkumu nodaļa

Baiba Dreimane
Hortes Rīga produktu speciālists
Tālrunis: +371 28602785
Baiba.Dreimane@hortes.lv

Eevi Haav-Reemets
Telpaugu kategorijas produktu grupas vadītāja
eevi.reemets@hortes.ee

Mārketinga nodaļa

Evija Bērziņa
Mārketinga projektu vadītāja
Evija.Berzina@hortes.lv

Veikala vadītāja

Inese Spillere
Riga dārzkopības centra vadītāja

+371 28602785
Inese.spillere@hortes.lv

Administrācija

Kadri Ulla
Valdes locekle
kadri.ulla@hortes.ee

Karol Koger
Finanšu vadītājs
karol.koger@hortes.ee

Urve Lihtmaa
Galvenā grāmatvede
urve.lihtmaa@hortes.ee

E-veikals

Elīna Spillere
E-Komercijas vadītāja un projektu pārdošanas vadītāja
elina.spillere@hortes.lv

E-veikala administratore/ komplektētāja
eveikals@hortes.lv