Kas mēs esam? - Hortes

Esam atvērti I–V 10-20, VI–VII 10-18

Esam atvērti I–V 10-20, VI–VII 10-18
Atrašanās vieta un kontakti

Kas mēs esam?

Hortes aianduskeskus Laagris ja Tähesajus

Hortes ir dārzkopības un mājas preču centrs, kurā galvenais uzsvars tiek likts uz bagātīgu preču izvēli un iedvesmojošu iepirkšanās vidi.

Hortes pasaule ir daudzveidīga. Ar tās palīdzību ikvienam tiek dota iespēja izveidot gan skaistu dārzu, gan arī radīt unikālu mājokli, papildinot to ar nepieciešamajiem elementiem jebkurā brīdī.

Turklāt Hortes veikalā atrodas Latvijā lielākā mājdzīvnieku preču nodaļa, kurā visi klienti ir laipni aicināti veikt pirkumus kopā ar saviem uzticamajiem draugiem. Taču, ja trūkst ideju dāvanām, mūsu veiklā ir lielisks piedāvājums dažādiem dzīves gadījumiem. 

Hortes pieredzējušais personāls palīdzēs izvēlēties nepieciešamās preces dārzam, mājai un mājdzīvniekam.

Mūsu apmeklētājus vienmēr sagaida patīkami pārsteigumi. Nāciet uz Hortes un pavadiet šeit laiku kopā ar savu ģimeni – Jūs iegūsiet gan jaunas idejas, gan arī labu garastāvokli.

Daudzveidīgs dārzkopības veikals

Hortes aianduskeskus ja toataimed

Viena no Hortes lielākajām priekšrocībām ir plaša augu izvēle. Mēs ticam, ka dārzs ir vieta, kur cilvēks var justies kā daļa no kaut kā lielāka. Dārzs – tā nav tikai stādīšana un ravēšana.

Tā ir vieta, kura sezonu pēc sezonas nodrošina lielisku pieredzi gan pašam dārzniekam, gan arī viņa tuviniekiem.

Visu gadu mūsu centrā ir pieejama lieliska dekoratīvo lapu un ziedošo telpaugu izvēle. Atkarībā no sezonas piedāvājam jaunstādus, ziemcietes un dēstus, kā arī dzīvžogus un plašu vasaras puķu galeriju. Mūsu pieredzējušie produktu vadītāji rūpējas par to, lai izvēle būtu daudzveidīga un vienmēr piedāvātu jaunas idejas.

Hortes ir viss nepieciešamais skaista un praktiska dārza ierīkošanai un kopšanai, sākot no augsnes stādīšanai līdz pat dārza piederumiem. Tāpat mūsu veikalā Jūs atradīsiet plašu dārza interjera preču un grila piederumu klāstu, lai dārzā pavadīto laiku ar ģimeni un draugiem padarītu vēl patīkamāku.

Mūsu plašajā preču klāstā ikviens var atrast nepieciešamās preces gan pilsētas nama, gan arī lauku mājas istabu, pagalma, balkona, terases un siltumnīcas labiekārtošanai. Hortes veikalā ir laipni aicināti visi – gan pieredzējuši dārznieki, gan arī tie, kas tikai iemēģina roku dārza darbos.

Mājas, mīļās mājas

Hortes veikalā atradīsiet skaistus un praktiskus interjera priekšmetus. Mūsu produktu klāsts mainās atkarībā no sezonas, taču piedāvājumā vienmēr ir atrodams kaut kas interesants.

Hortes piedāvājumā ir mēbeles, spilveni, mājas tekstils, vāzes un puķu podi, sveces un svečturi, trauki, virtuves piederumi un dažādi rotājumi, ieskaitot mākslīgos ziedus. Veikala plauktos atradīsiet arī ķermeņa kopšanas līdzekļus un pirts piederumus, kas sniegs patīkamu baudījumu arī dvēselei.

Viena no svarīgākajām tradīcijām ir pasakainā Ziemassvētku pasaule, kas tiek atklāta katru gadu novembrī.

Gaidām Jūs kopā ar ģimeni, lai kopā padarītu Latviju skaistāku!

Jūsu labākajam draugam

Hortes veikalā atrodas Latvijā lielākā mājdzīvnieku preču nodaļa. Piedāvājam plašu barības klāstu, nepieciešamos kopšanas līdzekļus un aprīkojumu apmācībām, ērtas guļvietas, barības traukus un burkas, apģērbus un aksesuārus.

Patīkamākais ir tas, ka Hortes mājdzīvnieku nodaļā kopā ar īpašniekiem vienmēr ir gaidīti arī viņu uzticamie četrkājainie draugi.