HORTES līzings - Hortes

Esam atvērti I–V 10-20, VI–VII 10-18

Esam atvērti I–V 10-20, VI–VII 10-18
Atrašanās vieta un kontakti

HORTES līzings

HORTES līzings – Pērc tagad, maksā vēlāk!

Izmantojiet HORTES līzingu, lai norēķinātos par precēm. HORTES sadarbībā ar ESTO piedāvā ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Hortes līzings ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Kas jādara:

  1. Ievotojiet preci grozā
  2. Apstipriniet pasūtījumu
  3. Izvēlieties HORTES līzings kā maksājuma veidu un ērti parakstiet darījumu, izmantojot savu smart ID vai interneta banku.

HORTES līzinga standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme 23%
  • Līguma maksa 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

HORTES līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 500 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un fiksētā procentu likme 23%, vienreizeja līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 25,59% ikmēneša maksājums 47,04 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 564,48 eiro.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

Hortes līzings maksājumu metodinodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50